Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Wyróżnienie dla Zuzanny Wolny z Ligoty Oleskiej w ogólnopolskim programie „Wygraj szansę”

05 listopada, 2020

Dnia 4 listopada 2020 r. w Sali Studenckiego Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego odbył się ogólnopolski program „Wygraj szansę” podczas którego mieszkanka naszej gminy zdobyła wyróżnienie. Konkurs ten został zorganizowany przez Agencję Telewizyjno-Estradową TV Media oraz emitowany na żywo na Youtube i Facebooku.

Zuzanna Wolny – mieszkanka Ligoty Oleskiej to wielki talent muzyczny. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. W roku 2016 rozpoczęła naukę w Młodzieżowym Studium Muzyki Rozrywkowej w klasie śpiewu. Od tego czasu bierze udział w wielu festiwalach muzycznych. W 2017 raku wystąpiła w muzycznej bajce „Tajemniczy skarb piratów”. W latach 2016-2019 odnosiła sukcesy w Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Praszce. Podczas festiwalu „Na Śląska nutę” w 2019 roku solo zajęła I miejsce, a z zespołem II miejsce. Po ukończeniu Młodzieżowego Studium Muzyki rozpoczęła naukę w klasie wokalu u pani Magdaleny Dureckiej. W bieżącym roku zajęła 9 miejsce w Międzynarodowym Festiwalu „Mini Gdynia Open”.

Dzisiaj Zuzia ma nagranie w TVP 3 do programu O!polskie o poranku.

Zuziu,  dziękujemy Ci bardzo za reprezentowanie naszej Gminy i życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze muzycznej.

  • Powiększ zdjęcie
Gmina Gmina Radłów

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).