Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

WIELKIE PODZIĘKOWANIE

07 grudnia, 2020

Wszystkie dzieci Gminy Radłów bardzo dziękują św. Mikołajowi za tegoroczne odwiedziny. Pomimo pandemii Mikołaj wraz z orszakiem elfów na motorach, z aniołkami i swoimi pomocnikami dotarł do każdego zakątka naszej Gminy.

Z tego miejsca chcemy bardzo i to bardzo serdecznie podziękować za pomysł i realizację Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Radłowie na czele z panią dyrektor Renatą Gnot. Dziękujemy Jej całej ekipie, wszystkim ludziom zaangażowanym w przygotowanie tego barwnego, wyczekiwanego przez wszystkich orszaku. Jesteśmy Wam wdzięczni za każdy uśmiech dziecka, który w tych dniach pojawił się na twarzach naszych najmniejszych mieszkańców.

Dziękujemy i.....jak już da się usłyszeć....ZAPRASZAMY ZA ROK....

Obszerna fotorelacja dostępna na profilu facebook Gminnego Ośrodka Kultury w Radłowie.

  • Powiększ zdjęcieGmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).