Niedziela, 4 czerwca 2023r. | Imieniny: Kwiryny, Franciszka
Pokaż menu

„Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”

14 marca, 2023
Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Wójt Gminy Radłów zaprasza rolników do udziału w programie polegającym na usuwaniu:
- FOLII ROLNICZEJ
- OPAKOWANIA PO NAWOZACH I TYPU BIG BAG
- SZNURKA DO OWIJANIA BALOTÓW
- SIATKI DO OWIJANIA BALOTÓW
Program realizowany w ramach programu priorytetowego pn. „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” finansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

 

Zainteresowane osoby mogą składać deklarację w terminie do 24 marca 2023 r. w Urzędzie Gminy w Radłów
Wnioski można pobrać w Urzędzie Gminy Radłów pokój nr 7 lub 16 oraz ze strony internetowej www.radlow.pl
Dotacja na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej stanowi pomoc de minimis.
Jednocześnie prosimy rolników o przygotowanie zaświadczeń potwierdzających uzyskanie przez nich pomocy de minimis w roku podatkowym bieżącym oraz dwóch poprzedzających go lat podatkowych, jeżeli takową uzyskali.
Informujemy, że złożenie niniejszej deklaracji nie jest równoznaczne z przyznaniem dofinansowania. Realizacja zadania uzależniona jest od pozyskania dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Przewidywany termin realizacji zadania – II półrocze 2023 r.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Radłów pokój nr 16 lub 7 w godzinach pracy Urzędu oraz pod numerem tel. 34/ 3599004 wew. 214, 209

 
Gmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).