Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Strategia Lokalnej Grupy Działania Górna Prosna

09 listopada, 2022
Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Szanowni Państwo,

w załączeniu informacja o rodzajach projektów, zgłoszonych do realizacji przez mieszkańców. Nie bądź obojętny weź udział w ankiecie, aby nasza przyszłość była tworzona wspólnie.

 

Stowarzyszanie LGD "Górna Prosna" już od kilkunastu lat stara się aktywnie wspierać rozwój obszaru gmin: Gorzów Śląski, Praszka, Radłów i Rudniki.

Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby zapoznać się z rodzajami projektów zgłoszonymi do realizacji przez mieszkańców (przedsiębiorców, społeczników, przedstawicieli lokalnych samorządów) w ramach kolejnej lokalnej strategii rozwoju Stowarzyszenia LGD Górna Prosna na lata 2023-2027. Propozycje te zgłoszono w trakcie serii spotkań konsultacyjnych, które odbyły się w poszczególnych gminach w październiku br.

Celem ankiety jest upewnienie się co do słuszności zgłoszonych postulatów oraz ich ewentualne uzupełnienie dodatkowymi działaniami, które będą mogły zostać wsparte przez Stowarzyszenie w kolejnych latach.

Zgromadzony materiał zostanie poddany analizie przez Zespół roboczy ds. Lokalnej Strategii Rozwoju, który pracuje nad ww. strategią. Wybór do dofinansowania wszystkich opisywanych niżej zagadnień z pewnością nie będzie możliwy, dlatego pomóż nam wspólnie podjąć najlepszą decyzję.

Ankieta jest anonimowa.

Bardzo dziękujemy! Bądźmy Razem w nowej perspektywie!

https://www.interankiety.pl/f/ZDQgRmzE

 

 
Gmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).