Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Rodzicu ósmoklasisty!

18 stycznia, 2023
Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Związek Miast Polskich oraz Fundacja Miasto proponują mieszkańcom gminy Radłów kampanię wspierającą edukację młodzieży w postaci kursów przygotowujących uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Kursy są:

  • realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki,
  • prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, najlepszych nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online,
  • realizowane w formule online jako dodatkowy intensywny kurs przygotowawczy dla ósmoklasistów z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego,

Kursy startują już 30 stycznia br., obejmują 25 godzin lekcyjnych z jednego przedmiotu i są realizowane w formule 2x w tygodniu.

Mieszkańcy Gminy Radłów otrzymają 65% zniżki od ceny podstawowej kursu z jednego przedmiotu, tj. kurs wyniesie zatem 306,25 zł przy cenie podstawowej za kurs 875 zł.
Aby uzyskać zniżkę należy zgłosić chęć udziału w kursie do dnia 25 stycznia 2023 r. pod nr tel. 34 359 90 04 wew. 246 lub bezpośrednio  w Urzędzie Gminy Radłów Pani Dorocie Famuła pok. nr 2.
Gmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).