Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Podziękowanie

10 kwietnia, 2024
Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Szanowni Mieszkańcy Gminy Radłów

Już emocje nieco opadły i mamy ostateczne rozstrzygnięcia wyborcze, potwierdzone oficjalnym komunikatem PKW. Bardzo dziękuję w pierwszej kolejności za udział w wyborach, gdyż frekwencja w naszej Gminie wyniosła 49,41% , co jest miłym zaskoczeniem i daje nam trzecie miejsce w Powiecie Oleskim, po gminie Praszka i Rudniki.

Wynik wyborów jest dla mnie bardzo przychylny. Nie traktuję go jednak w kategorii wygranej walki, ale jako wyraz Państwa uznania i akceptacji mojej pracy. Jest mi tym bardziej miło, że jako jedyny włodarz w powiecie z długoletnim stażem uzyskałem Państwa przychylność już w pierwszej turze, uzyskując ponad 62% poparcia.

To rozstrzygnięcie jest wyrazem Państwa akceptacji dla mojej pracy, za co serdecznie dziękuję. To także nie lada wyzwanie na kolejną kadencję- kadencję, w której razem z nową Radą Gminy Radłów i moimi pracownikami będę starał się rzetelnie i z zaangażowaniem wypełniać swoje obowiązki.

Serdecznie gratuluję wszystkim Radnym, wybranym do Rady Gminy Radłów i Powiatu Oleskiego. Dziękuję bardzo tym wszystkim, którzy nie otrzymali mandatu, ale zdecydowali się na start w wyborach. To znak, że cenimy sobie demokrację i chcemy mieć wpływ na naszą samorządność. Dziękuję bardzo moim Konkurentom: pani Justynie Szoprun i panu Radosławowi Zarębie za kampanię wyborczą i uwypuklenie problemów, nad którymi nowy włodarz winien się pochylić.

Na końcu dziękuję moim pracownikom i wszystkim członkom komisji gminnej i obwodowych. Dzięki Waszej pracy wybory w Gminie Radłów przebiegły sprawnie i bez incydentów.

Drodzy Mieszkańcy… dziękuję za zaufanie i dołożę wszelkich starań dla dobra i rozwoju naszej małej ojczyzny, jaką jest Nasza Gmina Radłów.

Włodzimierz Kierat

 
Gmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).