Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Orszak Mikołaja już odwiedza nasze dzieci…

05 grudnia, 2020

Kolonia Biskupska, Biskupice, Kościeliska, Biskupskie Drogi....już tam zawitał orszak Mikołaja. Orszak niezwykły, który niesie radość, uśmiech i nadzieję, że mimo pandemii można cieszyć się z małych rzeczy. A to wszystko przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Dzieci po tych atrakcjach pewnie jeszcze długo nie będą mogły zasnąć. Bo to niezwykła atrakcja- Mikołaj z aniołkami oraz elfy na motorach. A to wszystko w Gminie Radłów.

Dzieciom ze Starych Karmonek, Nowych Karmonek, Wichrowa, Ligoty Oleskiej, Psurowa, Wolęcina, Sternalic i Radłowa radzimy dobrze się wyspać, bo już jutro czaka na Was moc atrakcji przygotowanych przez prężną ekipę z GOK Radłów.

Mamy nadzieję, że tak samo jak dzieci z Kolonii Biskupskiej, Biskupic, Kościelisk i Biskupskich Dróg będziecie się cieszyć z odwiedzin tego niezwykłego orszaku.

NIECH MIKOŁAJOWA MOC BĘDZIE Z WAMI!!!

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcieGmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).