Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Gratulacje dla sportowców z PSP Radłów

20 października, 2022
Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Panorama Radłowa / Tomasz Nycz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Wielki sukces w biegach przełajowych odnieśli reprezentanci PSP w Radłowie. Drużyny chłopców i dziewcząt tej szkoły zdobyły pierwsze miejsca w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Uczniowie z Radłowa nie mieli sobie równych i w nagrodę udadzą się do Namysłowa na etap wojewódzki zawodów.
Skład drużyny dziewcząt: Jana Rode, Jagoda Rominkiewicz, Marta Oblonk, Wiktoria Świerc, Julia Kozok, Natalia Gul, Dominika Jacheć, Aleksandra Sekuła.
Chłopcy: Mateusz Oblonk, Błażej Kalemba, Piotr Pleszyniak, Marcel Macioł, Josef Wieczorek, Marcel Kansik, Tomasz Sokołowski, Adam Gorzałka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

 
Gmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).