Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

DOŻYNKI GMINNE 2020

15 lipca, 2020

Z powodu sytuacji pandemicznej w Polsce, związanej z COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Mieszkańców informujemy, że po spotkaniu z organizatorami i osobami bezpośrednio zaangażowanymi w przygotowanie Święta Plonów  podjęliśmy wspólną dezycję o przesunięciu terminu dożynek na przyszły rok.

Kolejka organizacji dożynek zostaje zachowana i w przyszłym roku gospodarzami Święta Plonów będą Mieszkańcy Nowych Karmonek.

Niestety w takiej formie, w jakiej dotychczas obchodzono tę uroczystość nie jesteśmy w stanie zapewnić dostatecznego bezpieczeństwa, a dbałość o zdrowie naszych Mieszkańców jest najważniejsza. Dlatego prosimy o zrozumienie naszej decyzji. Dożynek nie odwołujemy, ale przesuwamy w czasie, abyśmy wszyscy wspólnie mogli obchodzić tę uroczystość.

Włodzimierz Kierat- Wójt Gminy

  • Powiększ zdjęcie
Gmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).