Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

DODATEK WĘGLOWY

17 sierpnia, 2022
DODATEK WĘGLOWY

 

Szanowni Państwo

W zawiązku z wejściem w życie przepisów rozporządzenia ws. wzoru wniosku o dodatek węglowy od  17 sierpnia 2022 r.  można pobierć wnioski o dodatek węglowy w wysokości 3000 zł.

Uwaga! Wnioski można składać od 22 sierpnia bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Radłowie lub w Urzędzie Gminy Radłów pok. nr 7

Więcej informacji można uzyskać klikając w link: https://www.gov.pl/web/klimat/dodatek-weglowy

Wzór wniosku do pobrania: WZÓR WNIOSKU O DODATEK WĘGLOWY.PDF

Ostatecznym terminem złożenia wniosku jest 30 listopada 2022 roku. Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrzone.

Wniosek trzeba złożyć na piśmie albo drogą elektroniczną, czyli przez system ePUAP.

Wniosek będą mogli złożyć mieszkańcy budynków wpisanych lub zgłoszonych do centralnej ewidencji emisyjności budynków. Wniosek mogą złożyć nie tylko obywatele Polski, ale też wszystkie osoby, które mają miejsce zamieszkania w Polsce i legalnie przebywają na terenie kraju.

 
Gmina Gmina Radłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).