Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

Dobre bo lokalne

19 października, 2020

W związku z realizacją międzynarodowego projektu współpracy „Dobre bo lokalne” dokonaliśmy inwentaryzacji obszaru. Dzięki temu utworzyliśmy sklep internetowy
z produktami lokalnymi. 

Serdecznie zapraszamy do zakupu produktów lokalnych udostępnionych w sklepiku internetowym pod adresem www.sklep.krainadinozaurow.pl

Sklep internetowy został stworzony z myślą o lokalnych artystach oraz produktach lokalnych, aby promować rękodzielnictwo oraz lokalne produkty na skalę województwa Opolskiego. 

W związku z powyższym zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym, co pomoże osiągnąć zamierzony cel realizowanego projektu oraz wskaźnik rezultatu.

  • Powiększ zdjęcie
Gmina Gmina Radłów

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).