Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

05 listopada, 2020

kwitnacy_kwiaty21.jpeg

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty

W tym szczególnym dniu – Dniu Edukacji Narodowej – dziękuję nie tylko za zaangażowanie w pracę, ale przede wszystkim za dołożenie wszelkich starań, aby powrót do szkół i przedszkoli  był przyjaznym doświadczeniem, a uczniowie i rodzice czuli się w nich bezpiecznie.

Dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom administracji i obsługi, że w tym trudnym okresie poradzili sobie z organizacją pracy szkoły, wprowadzając w placówce wszystkie obostrzenia i zalecenia.

Życzę Państwu poczucia satysfakcji i zadowolenia z pracy. Życzę wielu powodów do radości, wynikających z sukcesów uczniów jak również obserwacji ich postępów. Niech osiągnięcia wychowanków ich sympatia oraz szacunek rodziców będą dla Państwa motywacją, by z pasją realizować misję wychowania młodego pokolenia.

Z całego serca życzę dużo zdrowia i pomyślności.
Jarosław Tkaczyński
Burmistrz Praszki
Gmina Gmina Praszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).