Sukces naszych młodych artystów!
Sukces naszych młodych artystów! "Wioski bez troski" rozstrzygnięte! ![]()
Z ogromną dumą dzielimy się wspaniałymi wieściami! 7 maja w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbyło się uroczyste podsumowanie etapu regionalnego XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez KRUS pod hasłem "Wioski bez troski". ![]()
![]()
Uczniowie z naszej gminy zaprezentowali niesamowity poziom, a wykonane prace były przepiękne! W uroczystości wziął udział Burmistrz Praszki, Włodzimierz Stochniałek, który wspólnie z organizatorami gratulował laureatom.
Laureaci z naszej gminy:
Pola Sieradzka (ZSP w Strojcu) – I miejsce w kategorii klas 0-3
Bartosz Antosik (ZSP w Strojcu) – II miejsce w kategorii klas 4-8
Mikołaj Tabaka (SP nr 3 w Praszce) – wyróżnienie (klasa IV)
Emilia Tabaka (SP nr 3 w Praszce) – wyróżnienie (klasa II)
Oprócz dyplomów, wszyscy uczestnicy otrzymali miłe upominki przygotowane przez KRUS oraz ARiMR ![]()
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz każdemu uczniowi, który podjął wyzwanie i wziął udział w konkursie. Wasza kreatywność nie zna granic! Brawo! ![]()
![]()
![]()
#GminaPraszka #KonkursPlastyczny #KRUS #WioskiBezTroski #ARiMR #MłodziArtyści #Sukces #DumniZNaszychUczniów
Konkurs KRUS - Wioski bez troski - galeria
-
Pokaż zdjęcie 1 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 2 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 3 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 4 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 5 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 6 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 7 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 8 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 9 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 10 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 11 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 12 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 13 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 14 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 15 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 16 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 17 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 18 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 19 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 20 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 21 z galerii
