Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem

21 października, 2020

fedorowicz-plakat-praszka-1.jpeg

Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Praszka  zaprasza na spotkanie autorskie z Panem Jackiem Fedorowiczem, które odbędzie się 23.10.2020 r. o godz. 17.00 w sali odczytowej Muzeum. Ze względu na aktualne obostrzenia i wymogi sanitarne, liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych zapraszamy do zapisów w Bibliotece telefonicznie 34 359 19 22 lub osobiście w godzinach 9.00-17.00 w dniach od 21.-22.10.2020 r.

Spotkanie autorskie z artystą odbędzie się w ramach kampanii kultury „Zaczytane Opolskie”, wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, na spotkaniu obowiązuje nakaz noszenia maseczek, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk oraz bezwzględne stosowanie się do wytycznych wskazanych przez organizatora.

Biblioteka Publiczna oraz Muzeum serdecznie zapraszają na spotkanie.

Po spotkaniu możliwość zakupu książek oraz uzyskanie autografów.
Gmina Gmina Praszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).