Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Powiat oleski w żółtej strefie

05 października, 2020
Urząd Miejski w Praszce / Google Maps Urząd Miejski w Praszce / Google Maps

Szanowni Państwo

Przypominamy, że decyzją Ministerstwa Zdrowia powiat oleski od 3 października został włączony do żółtej strefy zagrożenia Koronawirusem SARS-CoV-2.

W zawiązku z powyższym w celu zapobieżenia dalszemu rozprzestrzenianiu się epidemii, obowiązują na terenie powiatu dodatkowe obostrzenia sanitarne.

Apelujemy do Państwa o ścisłe przestrzeganie nowych reguł, a tym samym dbałość o zdrowie własne i rodziny, jak również zdrowie osób które znajdują się są obok nas, w szczególności tych będących w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania.

Szczegóły dotyczące obowiązujących w strefie żółtej obostrzeń, znajdziecie Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
Gmina Gmina Praszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).