Wtorek, 29 listopada 2022r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Ogłoszenie dot. preferencyjnego zakupu węgla

25 października, 2022
Fragment Rynku - Praszka / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Fragment Rynku - Praszka / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W związku z przygotowaną przez Sejm RP ustawą o preferencyjnym zakupie węgla, Urząd Miejski w Praszce zbiera dane dotyczące zapotrzebowania na węgiel dla gospodarstw domowych.

Prosimy Mieszkańców Gminy Praszka, którzy w 2022 roku nie zakupili paliw stałych w tym węgla i ekogroszku w cenie poniżej 2 000 zł  oraz nie zgłosili zapotrzebowania sołtysom, o przekazanie informacji o zainteresowaniu zakupem importowanego opału do dnia 28 października 2022 r. do godziny 15:00 osobiście w pokoju nr 5 w Urzędzie Miejskim w Praszce lub telefonicznie pod nr 34 3592456.

Mieszkańcy będą mogli zakupić 1,5 tony węgla na jedno gospodarstwo domowe i na jeden adres w 2022 roku.
Gmina Gmina Praszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).