Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Konkurs – Profilaktyk roku

30 grudnia, 2022
Konkurs – Profilaktyk roku

Burmistrz Praszki oraz Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają instytucje publiczne, przedsiębiorców, związki wyznaniowe, stowarzyszenia, fundacje oraz inne osoby prawne i fizyczne do wzięcia udziału w I edycji konkursu „Profilaktyk Roku 2022”

Konkurs „Profilaktyk Roku 2022” ma na celu uhonorowanie działań profilaktycznych i terapeutycznych, realizowanych na rzecz mieszkańców gminy Praszka.

Tytuł przyznawany będzie każdego roku w kategorii indywidualnej – osoba oraz zespołowej instytucja. Kandydatów do tytułu „Profilaktyk Roku 2022 ”mogą zgłaszać: instytucje publiczne, przedsiębiorcy, związki wyznaniowe, stowarzyszenia, fundacje oraz inne osoby prawne i fizyczne, realizujące działania w obszarze profilaktyki i terapii uzależnień. Każdy podmiot uprawniony może zgłosić 1 kandydata w kategorii indywidualnej oraz 1 instytucję w kategorii zespołowej.

Zgłoszenia kandydatur na formularzu zgłoszeniowym do tytułu „Profilaktyk Roku” należy dokonać  osobiście w zamkniętej kopercie, w terminie do 28 lutego 2023 r. w biurze Pełnomocnika Burmistrza ds. PiRPA Urzędu Miejskiego w Praszce, ul. Plac Grunwaldzki 13, pokój Nr 3 z dopiskiem „Profilaktyk Roku 2022” (tylko w czwartki) lub codziennie w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Praszce Plac Grunwaldzki 13 też z dopiskiem „Profilaktyk Roku 2022”.

Załączniki:
PDFREGULAMIN.pdf (138,81KB)
PDFWZOR-UCHWALY-ZARZADU.pdf (82,84KB)
PDFKlauzula - RODO.pdf (108,65KB)
DOCXformularz zgłoszenia Profilaktyk.docx (16,76KB)
Gmina Gmina Praszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).