Środa, 28 września 2022r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Druga edycja konkursu rowerowego dla mieszkańców woj. opolskiego

20 czerwca, 2022

Konkurs organizowany przez serwis internetowy Clicktrans.pl, startuje 21.06 i aby wziąć w nim udział, należy stworzyć pracę na temat: „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie opolskim”. W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa.

Na prace czekamy pod adresem: konkurs@clicktrans.pl do 15 lipca 2022 r. Wówczas zostaną wybrane 3 najciekawsze prace i nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi.

Suma nagród to 1 000 zł.

Wszystkie potrzebne informacje (w tym formularz rejestracyjny) znajdą Państwo tutaj: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-opolskie-2-edycja

konkurs_rowerowy.png
Gmina Gmina Praszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).