Poniedziałek, 20 września 2021r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

Zdolni siatkarze z wizytą u Burmistrza

13 września, 2021

W piątek 10 września 2021 roku przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Korona Olesno odwiedzili Burmistrza Olesna Sylwestra Lewickiego.

8f46db68-fbf4-4ba6-ac88-664bc4625e2c.jpeg

Prezes klubu, pan Marek Kwieciński wraz z trenerką Tetyaną Borzykh oraz zespołem w kategorii trójek, tj. Maciej Srokosz, Franciszek Polak, Nikodem Patek i Jan Polak podczas spotkania w gabinecie opowiedzieli o swoich odczuciach i rywalizacji w Finale Mistrzostw Polski Kinder Joy of Moving rozgrywanego w Gliwicach.

Zespół pośród 32 zespołów zajął 16 miejsce, co stanowi bardzo dobry wynik, gdyż aby się tam znaleźć trzeba przejść przez szereg eliminacji (w których udział bierze ponad 200 zespołów z całego kraju) i dodatkowo zająć drugie miejsce w województwie lub wygrać finał. Chłopcy z UKS Korona Olesno wygrali finał wojewódzki, co dało im awans do rozgrywek centralnych.

Burmistrz Olesna na koniec wizyty wręczył gościom upominki, podziękował za całoroczną pracę, pogratulował sukcesów oraz życzył następnych zwycięstw w kolejnych rozgrywkach. 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).