Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie dotyczące wnioskowania o dotację z Programu Czyste Powietrze

16 czerwca, 2021

W dniu 26.06.2021 r. o godz. 18.00 zapraszamy do sali OSP mieszkańców Borek  Wielkich i wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Olesno

 na spotkanie dotyczące informacji o Programie Czyste Powietrze. 

Różowy Zdjęcie Kwiat Wpis na Facebook.png

W trakcie spotkania  można  będzie uzyskać informacje:

- kto może uzyskać dofinansowanie?

- co jest przedmiotem dofinansowania?

- wysokość dofinansowania?

- jakie dokumenty należy zgromadzić aby uzyskać dofinansowanie

Po prezentacji będzie możliwość indywidualnych konsultacji z osobami zajmującymi się w Gminie Programem oraz umówienia się sporządzenie dokumentów aplikacyjnych.

Program Czyste Powietrze  – udziela dofinansowania na wymianę kotłów wraz z demontażem starego i montażem nowego pieca na: węgiel (do końca roku 2021), gaz, pellet , pompy cieplne, fotowoltaika), zakup i montaż   okien, drzwi, bram garażowych, zakup  i montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, docieplenie   ścian zewnętrznych, wymianę instalacji co.  I  c wu,

Beneficjenci  -  to osoby fizyczne będące właścicielami  budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 100 000 zł.

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).