Środa, 28 września 2022r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie dla przedsiębiorców

22 czerwca, 2022

Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki oraz prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Janusz Michałek, serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie informacyjne w sprawie nowych warunków inwestowania w Gminie Olesno.

Dotyczą one zarówno terenów objętych granicami Specjalnej Strefy Ekonomicznej, jak i każdej innej działki, na której będzie realizowana nowa inwestycja. Do odzyskania jest 40 % a nawet 60 % poniesionych nakładów, które można odliczać od podatku CIT przez okres 12-15 lat.

Najważniejszą zmianą w przepisach jest 10-krotne obniżenie wymaganych środków, które nowi inwestorzy byli zobowiązani ponieść na realizację kolejnych przedsięwzięć.

Więcej ważnych informacji przekazanych będzie na spotkaniu, które odbędzie się w dniu 29 czerwca 2022 roku o godzinie 11:00 w sali restauracyjnej „U Wąsińskich” w Świerczu.  PDFHarmonogram spotkania przedsiębiorców Opolszczyzny

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

DJI_0252.jpeg
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).