Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Zaproszenie na koncert charytatywny na rzecz Opolskiego Hospicjum BETANIA

24 listopada, 2022

Szanowni Mieszkańcy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym koncercie charytatywnym „Bo każda chwila jest ważna”, który odbędzie się 16 grudnia o godz. 17.00 w I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w Oleśnie.

Wydarzenie organizowane jest przez I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnie na rzecz opolskiego Hospicjum BETANIA Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie

W programie zaprezentują się uczniowie, chór oleski Corpus Christi oraz Orkiestra Dęta Olesno. Gościnnie wystąpią Kamil Kilian, Mateusz Gędek oraz Daria Noryńska.

Dochód ze sprzedaży biletów wstępu w cenie 20 zł oraz fundusze zebrane podczas kiermaszu świątecznego i z zakupionych w świątecznej kawiarence smakołyków, zostaną przekazane na rzecz podopiecznych opolskiego hospicjum.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej wspaniałej inicjatywy. Niech nadchodzący świąteczny czas otworzy nasze serca na drugiego człowieka i przyniesie wszystkim radość i nadzieję.


Opolskie Hospicjum „Betania” świadczy bezpłatną, kompleksową i całodobową opiekę medyczną, pielęgniarską, rehabilitacyjną i psychologiczną dorosłym osobom chorym w stanie terminalnym.

Hospicjum zajmuje się także opieką domową, dzięki świadcząc specjalistyczne wsparcie medyczne, psychologiczne i rehabilitacyjne osób chorych nowotworowo, które przebywają w swoich domach i są pod opieką najbliższych.

Koncert charytatywny.png
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).