Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Zapraszamy do zgłaszania projektów dla Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Olesno do 2040 roku

06 września, 2023

Jeśli mają Państwo ciekawy pomysł, chcą zmienić lub uatrakcyjnić przestrzeń, w której mieszkacie, ale brak wystarczających środków finansowych uniemożliwia ich realizację, zapraszamy do zgłoszenia propozycji projektu rewitalizacyjnego do Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Olesno do 2040 roku. Dzięki temu będą mieć Państwo szansę ubiegania się o dofinansowanie swojego pomysłu ze środków unijnych lub zdobycia dodatkowych punktów podczas oceny wniosków dokonywanej przez instytucje ogłaszającą konkurs.

Nabór prowadzony jest w terminie od 06.09.2023 r. do 27.09.2023 r.

Na podstawie prowadzonych analiz i konsultacji społecznych (ankiet, spotkań), wyznaczone zostały dwa podobszary rewitalizacji: Podobszar rewitalizacji – Olesno Śr i Podobszar rewitalizacji – Olesno PdW, na których zdiagnozowano największą koncentrację negatywnych zjawisk społeczno-funkcjonalnych w gminie.

Prosimy o wypełnienie formularza przedsięwzięcia rewitalizacyjnego, w którym opiszą Państwo dokładny zakres propozycji zadania. - DOCXFormularz przedsięwzięć rewitalizacyjnych.docx (25,66KB)

Liczymy na Państwa zaangażowanie i zachęcamy do współtworzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Olesno do 2040 roku.

Prosimy o zaznajomienie się z załączoną do ogłoszenia Informacją o zakresie tematycznym projektów rewitalizacyjnych. - PDFInformacja o zakresie tematycznym projektów rewitalizacyjnych w perspektywie finansowej 2021-2027.pdf (566,64KB)

Sposób zgłoszenia projektów:

   • w formie papierowej poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego załączonego poniżej lub dostępnego w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oleśnie, ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno;

   • w formie elektronicznej, korzystając z poniższego linka:

https://ankieta.deltapartner.org.pl/fiszka_gpr_olesno 

Formularz w wersji papierowej można złożyć:

   • osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oleśnie, ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno, Sekretariat  -  I piętro UM Olesno, pokój nr 112

   • przesłać listem na adres: Urząd Miejski w Oleśnie, ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno

 

 

- Mapy wyznaczonych podobszarów rewitalizacji

OR_Olesno PdW.jpeg

Obszar rewitalizacji Olesno Śr.jpeg

 


Informacje dotyczące Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Olesno do 2040 roku:

Urząd Miejski w Oleśnie

Wydział Spraw Europejskich i Promocji Gminy

Tel : 34 350 91 75

E-mail:
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).