Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Wyścigi Psich Zaprzęgów POLAREX CUP vol. 2 Kucoby

27 września, 2022
Ratusz w Oleśnie /  Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Oleśnie / Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Klub Sportowy Psich Zaprzęgów POLAREX wraz z Komendą Hufca ZHP w Chorzowie organizują w dniach 29-30 października 2022 r. zawody - Wyścigi Psich Zaprzęgów POLAREX CUP vol. 2 Kucoby o randze Pucharu Polski.

Zawody poprowadzi Pan Stanisław Jaskułka, polski aktor teatralny i filmowy, a także miłośnik sportów psich zaprzęgów.

Zawody odbędą się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Hufca ZHP Chorzów w Kucobach oraz w okolicznych lasach Nadleśnictwa Olesno. Przewidywany jest udział ok. 120 zawodników wraz z osobami towarzyszącymi w międzynarodowej obsadzie, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Olesno do licznego udziału w tym w tym niecodziennym wydarzeniu!

Szczegóły:

 

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).