Wtorek, 6 grudnia 2022r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Wyróżnienie dla Gminy Olesno w Konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego!

17 listopada, 2022

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Olesno otrzymała wyróżnienie w 13. edycji Konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2022, w kategorii "obiekt użyteczności publicznej" za Wielofunkcyjne Centrum Komunikacji w Oleśnie! 

Dziś, tj. 17 listopada 2022 r., nagrodę odebrał Zastępca Burmistrza Olesna Jerzy Chęciński.

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zorganizował ten konkurs już po raz trzynasty. – To prestiżowy konkurs, bo oceniamy w nim realizacje, które kształtują naszą przestrzeń publiczną, czyli to, co nas otacza, z czego możemy korzystać na co dzień – powiedział członek zarządu województwa Szymon Ogłaza.

 





  • Galeria NAJLEPSZA PRZESTRZEŃ PUBLICZNA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO 2022







  • Galeria NAJLEPSZA PRZESTRZEŃ PUBLICZNA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO 2022







  • Galeria NAJLEPSZA PRZESTRZEŃ PUBLICZNA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO 2022



 


Przypomnijmy - dla Olesna to kolejne prestiżowe wyróżnienie w konkursie NAJLEPSZA PRZESTRZEŃ PUBLICZNA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO.

W 2011 r. „Kompleks Rekreacyjno – Sportowy – Kryta pływalnia i Orlik 2012 w Oleśnie” otrzymał wyróżnienie w konkursie Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2011.

W 2014 r. Oleski Rynek otrzymał tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Opolskiego 2014 i Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego.

W 2021 r. - Najlepszą Przestrzenią Publiczną Województwa Opolskiego 2021 została Oleska Promenada.




Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).