Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Wizyta Marszałka Województwa Opolskiego w firmie Oras

12 lipca, 2022

W poniedziałek, 11 lipca 2022 r., z inicjatywy Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły i Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki wziął udział w spotkaniu w siedzibie firmy Oras Olesno.

olesno_strefa_1_013_KS4_2741.jpeg

Świadomość konsumenta i nowoczesny, prośrodowiskowy produkt, mogą sprawić, że zużycie wody w naszych domach czy firmach spadnie nawet o kilkadziesiąt procent - taki był jeden z wniosków, które padły podczas wizyt marszałka w siedzibie producenta nowoczesnej armatury. 

Firma Oras Olesno jest producentem m.in. nowoczesnych baterii bezdotykowych, które pozwalają znacząco ograniczyć zużycie wody. Zakład przy ul. Leśnej w Oleśnie zatrudnia ponad 350 osób, a w całej Polsce około 400. Firma wciąż się rozwija i unowocześnia swoje produkty, które znajdują nabywców w kilkudziesięciu krajach.

 

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).