Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

W niedzielę rajd rowerowy, w poniedziałek oficjalne otwarcie!

21 lipca, 2023

 

Z przyjemnością informujemy, że już w poniedziałek, 24 lipca 2023 r. nastąpi uroczyste otwarcie przebiegającej przez Opolszczyznę drogi ekspresowej S11, która jest jednocześnie obwodnicą Olesna.

Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w dziejach naszego miasta, dlatego w wyjątkowy sposób chcielibyśmy uczcić moment oddania jej do użytku.

Zanim na trasę wjadą samochody, serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy na wspólny - rekreacyjny RAJD ROWEROWY OBWODNICĄ OLESNA.

Niech nasza liczna obecność, będzie ukłonem w stronę wszystkich osób i firm, dzięki którym ta ogromna inwestycja, została tak sprawnie przeprowadzona!

Widzimy się już w najbliższą niedzielę - 23 lipca 2023 r. o godzinie 16:00 na OLESKIEJ OBWODNICY!

 

plakat rajd rowerowy.jpeg

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).