Piątek, 8 grudnia 2023r. | Imieniny: Marii, Światozara, Makarego
Pokaż menu

Uczeń oleskiej “Jedynki” najlepszym tenisistą województwa opolskiego!

02 marca, 2023

28 lutego 2023 r.  w Turawie, odbył się finał wojewódzki tenisa stołowego w grze indywidualnej, którego organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Opolskie.

W zawodach tych startowali najlepsi zawodnicy wyłonieni we wcześniejszych rozgrywkach. Uczeń Oleskiej Jedynki już bardzo dobrze zaprezentował się na zawodach powiatowych, gdzie wygrał wszystkie mecze nie tracąc seta.

Tomek Mencel zawodnik OKS Olesno, którego trenerem jest Zdzisław Kleszcz, w turnieju tym nie dał żadnych szans rywalom wygrywając wszystkie mecze (w całym turnieju stracił tylko jednego seta w meczu finałowym), zostając niekwestionowanym MISTRZEM WOJEWÓDZTWA.

Jest to pierwszy taki sukces w historii Oleskiej Jedynki. Przed feriami Tomek Mencel i Maciej Srokosz zostali wicemistrzami województwa w tenisie stołowym drużynowym. Opiekunem szkolnym zawodników jest pan Artur Chęciński.

Gratulacje i podziękowania dla zawodnika i trenera!

Mencel.jpeg

Mencel1.jpeg
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).