Poniedziałek, 21 czerwca 2021r. | Imieniny: Alicji, Alojzego
Pokaż menu

To był Dzień Dziecka z mnóstwem atrakcji!

08 czerwca, 2021
Ratusz w Oleśnie /  Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Oleśnie / Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W słoneczną niedzielę 6 czerwca br. na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji  w Oleśnie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. 

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia, w szczególności członkom Oleskiego Klubu Sportowego, który był głównym organizatorem, rodzicom najmłodszych piłkarzy za przygotowanie stoisk z łakociami oraz w szczególności - panu Arkadiuszowi Frączykowi z ArKademii Tenisa za przygotowanie zabaw na korcie tenisowym, panu Hubertowi Brodackiemu i wszystkim fryzjerom z Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Hubert Brodacki za wszystkie zaplecione warkocze i inne wymyślne fryzury dla naszych najmłodszych, młodym piosenkarzom i ich nauczycielom z Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie, pani Monice Bartoszek z Healthy Belly za porady dietetyczne, panu Remigiuszowi Wachowskiemu z PalpoMed za konsultacje fizjoterapeutyczne i oczywiście druhom z OSP Chudoba za pokazy strażackie.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).