Piątek, 28 stycznia 2022r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Tłumy Oleśnian na Orszaku Trzech Króli

08 stycznia, 2022

To był wspaniały Orszak Trzech Króli. Po raz pierwszy w Oleśnie, z inicjatywy Parafii Bożego Ciała w Oleśnie, a w szczególności ks. Andrzeja Flaka, przy współudziale Urzędu Miejskiego i Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie, setki wiernych uczestniczyły we wspólnym kolędowaniu.

Korony i śpiewniki rozeszły się błyskawicznie! Było radośnie, zgodnie z hasłem tegorocznych orszaków - " Dzień dziś wesoły".

Trzej Królowie, Święta Rodzina, Orkiestra Parafialna, kolędnicy z PSP Borki Wielkie, Młodzieżowe Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie , Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Oleśnie, harcerze Szczepu Feniks w Oleśnie, Policja Olesno  - serdeczne podziękowania za Wasze zaangażowanie i udział w tym wspaniałym wydarzeniu!

 

 

 

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).