Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Szybki quiz z nagrodami z okazji Powszechnego Spisu Rolników 2020

16 października, 2020

Trwa Powszechny Spis Rolny 2020, z tej okazji Opolski Urząd Statystyczny przygotował quiz z wiedzy o spisie dla mieszkańców województwa opolskiego.

edu (1).jpeg

Quiz polega na odkryciu hasła poprzez udzielenie poprawnych odpowiedzi na cząstkowe pytania oraz na wyjaśnieniu istoty hasła (które jest w formie pytania).

Nagrodę otrzyma jedna osoba z każdej gminy województwa opolskiego, która jako PIERWSZA rozwiąże quiz i poprawnie merytorycznie odpowie na hasło.

Aby wziąć udział w quizie, należy wejść na stronę - https://opole.stat.gov.pl/aktualnosci/psr-2020-konkursy-dla-przedszkoli-szkol-i-inne,115,1.html?fbclid=IwAR0_p4Md_WjMd2D0CK7jhDcbBMaai7EHSSyXCyG-e87qoz4VbWt_RnFGSj4

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).