Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Szanowni Państwo!

15 lutego, 2021
Ratusz w Oleśnie /  Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Oleśnie / Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Szanowni Państwo!

W związku z tworzącymi się kolejkami do kasy w budynku Urzędu Miejskiego w Oleśnie, zwracamy się z prośbą o dokonywanie wszystkich płatności drogą elektroniczną w celu zachowania wspólnego bezpieczeństwa.

Zachęcamy również do korzystania z platformy informacyjno-płatniczej www.plip.olesno.pl, która umożliwia analizę swoich zobowiązań i dokonanie płatności. 

Na każdej decyzji podatkowej jest zamieszczony nr konta bankowego służący do realizacji zobowiązania podatkowego. Odpady komunalne płacimy na indywidualne rachunki bankowe, które nie uległy zmianie. 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).