Środa, 28 września 2022r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców

20 maja, 2022

life.jpeg

Gmina Olesno oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze. Zaproszenie kierowane jest w szczególności do mieszkańców Olesna, Łowoszowa, Grodziska oraz wszystkich zainteresowanych.

Tematy spotkania:

- wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie mieszkańców

- dotacje do wymiany źródeł ciepła, dociepleń przegród budowlanych, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej

- obowiązku złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

- indywidualne konsultacje

Spotkanie odbędzie się w dniu 26.05.2022 r. w Miejskich Domu Kultury w Oleśnie.

W spotkaniu uczestniczyć będą Doradcy Energetyczni - pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Spotkanie realizowane jest w ramach Programu pt. ”Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego” Life 19/PL/000398-Life_AQP_Opolskie_2019” finansowanego ze środków UE w ramach Programu Life i współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).