Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Protokół z konsultacji społecznych dot. Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2021

25 listopada, 2020
Ratusz w Oleśnie /  Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Oleśnie / Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Olesno, 24.11.2020 r.

PROTOKÓŁ

z przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu „ Programu Współpracy Gminy Olesno
z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na rok 2021”

 – zwanego dalej Programem.

 

Konsultacje społeczne zostały przeprowadzone w dniach od 17.11.2020 r. do 23.11.2020 r. w celu poznania opinii i uwag organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na temat projektu programu współpracy na rok 2021.

 

Ogłoszenie o konsultacjach wraz z informacją o sposobie przekazywania uwag i wniosków oraz projektem programu współpracy zostało umieszczone w dniu 17 listopada 2020 r. na stronie internetowej Olesna, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu.

 

W wyznaczonym terminie do Urzędu Miejskiego w Oleśnie nie wpłynął żaden wniosek.

Na tym protokół zakończono.

 

Burmistrz Olesna

/-/ Sylwester Lewicki

 

Ogłoszenie o konsultacjach - Burmistrz Olesna ogłasza konsultacje projektu uchwały w sprawie „Programu Współpracy Gminy Olesno z organizacjami pozarządowymi na rok 2021"

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).