Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Piotr Zalewski na podium w finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej!

06 lipca, 2022

Piotr Zalewski, uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Powstańców Śląskich w Oleśnie, zajął II miejsce w 44. finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się w dniach 25-26 czerwca w Miliczu.

Był to pierwszy w historii Turnieju, tak wysoki wynik uczestnika reprezentującego nasz powiat!

Z tej okazji, Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki, zaprosił go na spotkanie, by wręczyć pamiątkowy dyplom oraz nagrodę, również za świetną promocję naszego miasta.

Wynik Piotra to zasługa jego doskonałego przygotowania, jednak nie bez znaczenia jest fakt, że uczył się od specjalistów.  Zarówno jego ojciec - Jarosław Zalewski, jak i dziadek - Zygmunt Zalewski, byli Komendantami Powiatowymi Straży Pożarnej w Oleśnie. Podczas spotkania z Burmistrzem Olesna, nie ukrywali dumy z wyniku Piotra, w którym mieli trochę swojego udziału. 

Serdecznie gratulujemy!

DSC_0057.jpeg

DSC_0060.jpeg
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).