Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

Partnerstwo Samorządów Ziemi Oleskiej – zgłoś swoje opinie i uwagi do raportu

13 kwietnia, 2021

Szanowni Mieszkańcy!

Zakończył się zasadniczy etap prac związanych z opracowaniem diagnozy obszaru partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej. W opublikowanym poniżej raporcie przedstawiono powiązania funkcjonalne pomiędzy partnerskimi samorządami - gminami Gorzów Śląski, Olesno, Radłów, Zębowice i powiatem oleskim. Opisano także sytuację społeczno-gospodarczą tego obszaru, potencjały i bariery rozwojowe, a także szczególne wyzwania, przed którymi stoją obecnie partnerzy.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przedstawienie opinii i uwag do przedstawionego raportu. W tym celu można skorzystać z załączonego DOCXFORMULARZ przesyłając go na

Na Państwa opinie i uwagi będziemy oczekiwać do 22 kwietnia br. włącznie. Po ich analizie opracowana zostanie finalna wersja raportu i rozpoczną się prace nad strategią rozwoju.

 

PDFRaport diagnostyczny - Portret Partnerstwa Samorządów Ziemi Oleskiej

PDFSynteza - podsumowanie raportu diagnostycznego

PDFOgłoszenie o konsultacjach społecznych

Projekt bez tytułu.png
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).