Środa, 29 czerwca 2022r. | Imieniny: Piotra, Pawla
Pokaż menu

Ostatni dzień zapisów na XXIV Oleskie Uliczne Biegi Pokoju

11 maja, 2022

Do jutra, tj. 12 maja 2022 r. można wpisać się na listę uczestników Biegu Głównego na dystansie 5 km!  W tym roku zapisy na BIEG GŁÓWNY przyjmowane są wyłącznie przez internet!  

Zapisujemy się poprzez stronę internetową:

https://www.zmierzymyczas.pl/1392/xxiv-oleskie-uliczne-biegi-pokoju.html

Opłatę w wysokości 25 zł za bieg należy uiścić przelewem na konto podane w Regulaminie Biegu Głównego. W tytule przelewu należy wpisać „Opłata startowa za bieg główny” oraz podać imię i nazwisko zawodnika. Opłata za Bieg możliwa jest tylko poprzez wpłatę na konto bankowe wskazane przez organizatora. Organizator nie przyjmuje opłat w gotówce!

PDFREGULAMIN BIEGU GŁÓWNEGO na dystansie 5 km - 2022.pdf


Biegi Oleskie są organizowane w Oleśnie już po raz 24. Pierwsze biegi odbyły się w 1995 roku na oleskim Rynku, a ostatnie zorganizowane były w 2018 r. na Stadionie Miejskim w Oleśnie. Ranga tego wydarzenia, które stało się już tradycją Olesna rosła z każdym rokiem. Na zaproszenia organizatorów w oleskich biegach przez wiele lat uczestniczyło wielu gości honorowych – olimpijczyków, w tym m.in. Irena Szewińska, Jacek Wszoła, Andrzej Supron, Janusz Trzepizur, Urszula Włodarczyk, Jan Werner oraz wielu innych. W oleskich biegach biegali najmłodsi dopingowani przez swoich rodziców, biegała młodzież szkolna i dorośli, wszystko zgodnie z duchem fair play.

Po ponad trzyletniej przerwie spowodowanej m.in. rewitalizacją stadionu miejskiego oraz obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, oleskie biegi w końcu powracają na Stadion Miejski w Oleśnie, na który już 14 maja 2022 r. wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy!

plakat biegi 2022 program.jpegplakat biegi 2022 program.jpegplakat biegi 2022a.jpegplakat biegi 2022a.jpeg

Pomysłodawcą i wieloletnim komandorem Oleskich Ulicznych Biegów Pokoju jest Pan Jan Stanisławczyk.
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).