Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

OLESNO GOSPODARZEM MISTRZOSTW POLSKI W MARATONIE!

18 listopada, 2020

Miło nam jest poinformować, że Zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki wybrał Olesno na gospodarza tegorocznych 40. PZLA Mistrzostw Polski Kobiet w Maratonie i 90. PZLA Mistrzostw Polski Mężczyzn w Maratonie. Bieg odbędzie się 6 grudnia 2020 roku.

Zawodnicy rywalizować będą na pętlach o długości ok. 10 km. Start i meta biegu zlokalizowane będą na Stadionie Miejskim. 

W ramach Mistrzostw Polski mogą wystartować wyłącznie zawodnicy posiadający aktualne licencje PZLA. Rejestracja odbywa się przez moduł zgłoszeń znajdujący się na stronie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - https://starter.pzla.pl/.

Stadion LaiCoti Pictures 40.jpeg
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).