Środa, 28 września 2022r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

OLESNO GOSPODARZEM MISTRZOSTW POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w 2022 r. !

26 listopada, 2021

Miło nam jest poinformować, że Zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki wybrał Olesno na gospodarza przyszłorocznych 94. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych! Bieg odbędzie się 26 listopada 2022 roku.

W ramach Mistrzostw Polski będą mogli być sklasyfikowani wyłącznie zawodnicy posiadający aktualne licencje PZLA.

– W 2020 roku zorganizowaliśmy w Oleśnie mistrzostwa Polski w maratonie. Mieliśmy wtedy bardzo mało czasu na przygotowanie, a wszystko się udało zrobić naprawdę dobrze. Teraz mamy rok na organizację wydarzenia. Do naszego miasta przyjedzie kilkuset zawodników, którzy na przełajowej trasie będą walczyć o medale i kwalifikację do reprezentacji na mistrzostwa Europy w Turynie – cieszy się Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki.

                     

LOGO Olesna1.jpeg

 

pzla logotyp1.jpeg

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).