Wtorek, 6 grudnia 2022r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Nowe stawki opłat za usługi w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych lub osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków

10 października, 2022
Ratusz w Oleśnie /  Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Oleśnie / Konrad Kurzacz Pimke - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Oleskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oleśnie ogłasza  że na podstawie Uchwały Nr LXI/464/22 Rady Miejskiej w Oleśnie z dnia 20 września 2022 r. w sprawie określenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości za usługi w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych lub osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków i transportu nieczystości ciekłych z dniem 11.10.2022 r. wchodzi w życie nowy cennik za przyjęcie nieczystości ciekłych do stacji zlewnej wynoszący:

  • 9,50 zł netto + podatek VAT -za przyjęcie 1m3 nieczystości ciekłych pochodzących z zbiorników bezodpływowych/szamb (ścieki bytowe oraz przemysłowe)
  • 50,00 zł netto + podatek VAT - za przyjęcie 1m3 nieczystości ciekłych pochodzących z osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków. 

Do wyżej wymienionych kwot, należy doliczyć indywidualną stawkę przyjętą przez podmioty posiadające określone zezwolenie Burmistrza Olesna w zakresie odbioru i transportu  nieczystości ciekłych  do stacji zlewnej w ul. Stobrówki w Oleśnie.
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).