MDP Bodzanowice – podsumowanie udziału w II Halowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych
W dniu 29 kwietnia 2026 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bodzanowicach odbyło się spotkanie Burmistrza Olesna Piotra Grędy z członkami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy jednostce OSP Bodzanowice, która reprezentowała gminę podczas II Halowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych MDP w Gorzowie Śląskim.
Spotkanie było okazją do podziękowania młodym druhnom i druhom za godne reprezentowanie gminy oraz zaangażowanie w działalność pożarniczą.
Szczególne słowa uznania skierowano do grupy dziewcząt w składzie: Aleksandra Chrzęstek, Joanna Oblong, Anna Pakuła, Marta Skowronek oraz Weronika Skowronek, które zajęły I miejsce i wywalczyły awans do eliminacji wojewódzkich, rozegranych 15 marca 2026 r.
Podziękowania przekazano również grupie chłopców w składzie: Szymon Grzebiela, Mateusz Pakuła, Błażej Pawelczyk oraz Dominik Szopa.
W trakcie spotkania uczestnikom przekazano dresy sportowe zakupione przez Gminę Olesno, które będą wykorzystywane podczas kolejnych zawodów i wydarzeń.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.
Galeria
-
Pokaż zdjęcie 1 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 2 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 3 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 4 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 5 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 6 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 7 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 8 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 9 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 10 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 11 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 12 z galerii

-
Pokaż zdjęcie 13 z galerii
