Piątek, 14 czerwca 2024r. | Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala
Pokaż menu

Komunikat w sprawie organizacji ruchu na osiedlu Walce

12 maja, 2023

Prosimy o wyrozumiałość mieszkańców osiedla Walce, gdyż 13 maja 2023 r. pomiędzy godziną 16:00, a 17:00 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

W tych godzinach będzie odbywał się bieg główny na dystansie 5 km. Uczestnicy biegu pobiegną ulicami: Kilińskiego, Wronczyńską i Wachowską. Ulice i skrzyżowania będą zabezpieczone przez Ochotniczą Straż Pożarną i Policję.

Prosimy o nieparkowanie pojazdów w obszarze zamknięcia ruchu w podanych godzinach oraz dostosowanie się do poleceń organizatorów i służb porządkowych. Dodatkowo prosimy o dopilnowanie, by zwierzęta domowe w czasie trwania biegów nie opuszczały posesji i bardzo prosimy o wyrozumiałość.

WIĘCEJ O BIEGACH: XXV Oleskie Uliczne Biegi Pokoju

Harmonogram godzinowy wydarzenia:

plakat biegi 2023 program.jpeg

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).