Poniedziałek, 5 grudnia 2022r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Kolejne 3 stacje rowerowe staną na terenie gminy Olesno

13 maja, 2022

Sezon rowerowy w pełni, a my dla amatorów jazdy na dwóch kółkach mamy dobrą informację! 

W ramach zadania "Promocja miejsc dziedzictwa kulturowego i turystycznego poprzez doposażenie łącznika Cyklotrasy w Oleśnie", gmina Olesno otrzymała 17.634,40 eu dofinansowania na postawienie 3  stacji rowerowych/naprawczych w miejscowościach - Borki Wielkie, Wysoka i Wachów.

Termin realizacji zadania - do końca 2022 roku.

Jeśli jesteś w Oleśnie turystycznie, a chciałbyś zwiedzić Ziemię Oleską na rowerze -  przypominamy, że przy centrum przesiadkowym możesz wypożyczyć rower miejski - Centrum Przesiadkowe w Oleśnie oficjalnie otwarte!  

Wejdź na stronę - https://oleskirower.pl/

Przypominamy, że dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Współpracy Terytorialnej INTERREG V-A Republika Czeska-Polska Gmina Olesno zrealizowała projekt pn. "Doposażenie międzynarodowej transgranicznej trasy rowerowej na terenie Gminy Olesno". Przy kościele św. Anny w Oleśnie stanęły 2 stacje naprawy rowerów Bike Tower, które oprócz standardowych narzędzi, posiadają dodatkowo sprężarkę umożliwiającą, za pomocą przycisków „+” i „-”, szybko uzyskać właściwe ciśnienie w oponach.

 

Pokaż rowerowi gdzie pracujesz! (Dokument A4) (Wpis na Facebooku).png

 

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).