Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

Inwentaryzacja zbiorników na terenie miasta i gminy – prośba o wypełnienie ankiety

13 kwietnia, 2021

W najbliższych dniach na terenie miasta i gminy Olesno rozpocznie się inwentaryzacja zbiorników bezodpływowych, przydomowych oczyszczalni ścieków i zbiorników na gnojowicę oraz inwentaryzacja źródeł ciepła. Wykonawcą inwentaryzacji jest firma GOBIO  – Usługi Przyrodnicze z Torunia. Zadanie to  realizowane jest w ramach opracowania Programu Ochrony Przyrody Gminy Olesno, a zebrane dane pozwolą zaplanować przyszłe działania gminy, ukierunkowane na wymianę urządzeń grzewczych i zbiorników na nieczystości ciekłe.

Z uwagi na sytuację epidemiczną  istnieje możliwość  pobrania formularza - PDFankieta formularz.pdf

Wypełnioną ankietę można zwrócić do sołtysa lub do Urzędu Miejskiego w Oleśnie (skrzynka podawcza lub pokój nr 107).

Dodatkowe informacje można uzyskać  w Wydziale Infrastruktury i Zarządzania Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Oleśnie – tel. 34 350 91 63.

Inwentaryzacja przydomowych oczyszczalni.png
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).