Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „Młodzież Zapobiega Pożarom”

05 kwietnia, 2024

Zwycięzcy eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „Młodzież Zapobiega Pożarom”, o których informowaliśmy na naszej stronie, wzięli udział w eliminacjach powiatowych, które odbyły się w dniu 04 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie. Miło nam powiadomić, że wśród zwycięzców są uczniowie oleskich szkół.

W grupie szkół podstawowych (klasy I-IV) trzecie miejsce zdobył Łukasz Wróbel z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Oleśnie.

W grupie szkół podstawowych (klasy V-VIII) drugie miejsce zdobył Paweł Matysik z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnie.

W grupie szkół ponadpodstawowych zwyciężyła Martyna Zalewska z Zespołu Szkół w Oleśnie, a trzecie miejsce zajął jej brat Piotr Zalewski również z Zespołu Szkół w Oleśnie.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulacje złożył osobiście Sylwester Lewicki – Burmistrz Olesna podczas podsumowania eliminacji.

Eliminacje wojewódzkie zaplanowane zostały na dzień 20 kwietnia br.

Źródło zdjęć: Starostwo Powiatowe w Oleśnie


  • Galeria Turniej
  • Galeria Turniej
  • Galeria Turniej
  • Galeria Turniej
  • Galeria Turniej

 
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).