Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Dziury w asfalcie znikną w marcu

23 lutego, 2024

Szanowni Mieszkańcy!

 Dziękujemy za zgłaszanie uszkodzeń na drogach, których niestety po okresie zimowym przybyło w różnych miejscach. Informujemy jednocześnie, że remont nawierzchni ulic o nawierzchni asfaltowej zostanie przeprowadzony w pierwszej połowie marca.

Na dzień dzisiejszy, nie jest produkowana masa bitumiczna w żadnej z oleskich wytwórni, które planują ich rozruch dopiero właśnie na początku marca.

Przeprowadzenie remontu doraźnego masą asfaltową na zimno jest rozwiązaniem nietrwałym, a generującym duże koszty, dlatego odchodzi się od jej stosowania, szczególnie przy ciągłych opadach deszczu.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - my również jeździmy po tych samych drogach, więc dopilnujemy, by remont, był przeprowadzony możliwie jak najszybciej!

3.jpeg
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).