Piątek, 8 grudnia 2023r. | Imieniny: Marii, Światozara, Makarego
Pokaż menu

Dariusz Rodewald po raz trzeci na podium Rajdu Dakar!

15 stycznia, 2023

12 start, a dziś 3 zwycięstwo w RAJDZIE DAKAR - tego dokonać mógł tylko Dariusz Rodewald!

Oleśnianin wraz ze swoim teamem na pokładzie Iveco Janusa van Kasterena, którego jest mechanikiem, stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii ciężarówek.

DR.jpeg

Ciekawostą jest, że drużyna Dariusza Rodewalda startowała w kaskach z herbem Olesna, wykonanym przez mieszkańców naszej gminy, według pomysłu Roberta Pawlika. Wierzymy, że przyniosły im szczęście!

dakar 2.jpeg

Przypomnijmy - Dariusz Rodewald za swoje osiągnięcia i związaną z tym promocję naszego miasta na skalę miedzynarodową, nagrodzony został "Rożą Olesna 2012".

Serdecznie gratulujemy!

dakar.jpeg


Polecamy artykuł w Gazecie Oleskiej o historii startów Dariusza Rodewalda w Rajdach Dakar - https://gazetaoleska.pl/logo-olesna-w-rajdzie-dakar/?fbclid=IwAR0QU2T19CIonLUZIXSt6TK1oALxvbTN771pQjFb-FqaTjA-ZY34a_6ZXYc
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).