Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

Burmistrz Olesna ogłasza konsultacje projektu uchwały w sprawie „Programu Współpracy Gminy Olesno z organizacjami pozarządowymi na rok 2021″

17 listopada, 2020

Burmistrz Olesna ogłasza konsultacje projektu uchwały w sprawie „Programu Współpracy Gminy Olesno z organizacjami pozarządowymi na rok 2021" na podstawie Uchwały nr V/28/11 z dnia 1 lutego 2011 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów prawa miejscowego Gminy Olesno w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji. 

W związku z powyższym zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie gminy Olesno, do wnoszenia uwag i opinii w terminie od 17.11.2020 r. do 23.11.2020 r.  za pośrednictwem załączonego formularza uwag.

PDFPROGRAM WSPÓŁPRACY GMINY OLESNO 2021.pdf
PDFUchwała w sprawie przyjęcia Programu Współpracy.pdf

DOCXFormularz zgłaszania uwag.docx

Formularz należy:

  • przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Oleśnie, ul. Pieloka 21
  • wrzucić do urny Urzędu Miejskiego w Oleśnie, znajdującej się na parterze budynku 
  • przesłać dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: gmina@olesno.pl

Różowy Zdjęcie Kwiat Wpis na Facebook.png
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).