Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Będzie jeszcze bezpieczniej i energooszczędnie

05 grudnia, 2023

Gmina Olesno otrzymała ponad 2,5 miliona złotych z rządowego programu "Rozświetlamy Polskę" na wymianę oświetlenia drogowego na energooszczędne. Dzięki tej inwestycji zwiększy się bezpieczeństwo pieszych i kierowców na naszych drogach. Wymienionych zostanie łącznie 1678 opraw.

Dzięki tej inwestycji zwiększy się bezpieczeństwo pieszych i kierowców na naszych drogach, a przede wszystkim zmniejszą się wydatki 

  • Łączny koszt inwestycji - 3 188 200,00 zł
  • Wkład własny Gminy Olesno - 637 640,00 zł

Dodatkowo - złożyliśmy wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu na dofinansowanie naszego wkładu własnego w wysokości 82 460,00 zł. Oczekujemy na rozstrzygnięcie tego naboru.

 

Modernizacja istniejącego na terenie Gminy Olesno oświetlenia 2 550 56000 zł.jpeg
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).