Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

Atestowane 42,195 km po gminie Olesno

30 listopada, 2020

W niedzielę 29 listopada 2020 r. na Osiedlu Walce w Oleśnie oraz w miejscowościach Wachów i Wachowice, odbyła się atestacja trasy na Mistrzostwa Polski w maratonie kobiet i mężczyzn zaplanowanych na dzień 6 grudnia 2020 r. oraz atestacja 5-kilometrowej trasy biegu o Różę Olesna!

Atestacji dokonał atestator tras w biegach ulicznych (licencja IAAF/AIMS kategoria A), administrator Polskiego Związku Lekkiej Atletyki ds. atestacji tras w biegach ulicznych, człowiek legenda - pan Tadeusz Dziekoński. Dzięki jego atestom biegacze, którym marzą się takie maratony, jak Boston, gdzie się trzeba zakwalifikować, mogą na polskich trasach szukać czasów, które dadzą im te szansę.

Oficjalną listę ulic, którą będzie przebiegał maraton otrzymamy 1 grudnia, ale już dziś
mieszkańców Wachowa, Wachowic oraz Osiedla Walce w Oleśnie informujemy o czasowych utrudnieniach w ruchu drogowym  i bardzo prosimy o wyrozumiałość. 

Prosimy o nie parkowanie pojazdów w obszarze zamknięcia ruchu w podanych godzinach oraz dostosowanie się do poleceń organizatorów i służb porządkowych. Dodatkowo prosimy o dopilnowanie, by zwierzęta domowe w czasie trwania biegów nie opuszczały posesji.

 

 

 

Więcej szczegółów już wkrótce...
Gmina Gmina Olesno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).